Een update over COVID-19

Een update over COVID-19

Een update over COVID-19

Met de huidige situatie wat betreft COVID-19 wilden we een update met je delen. Het zijn onzekere tijden, maar over één ding zijn we zeker: het is enorm belangrijk om de gezondheid en veiligheid van ons team en onze klanten op de eerste plaats te zetten.

We doen er alles aan al onze producten en faciliteiten te reinigen. Daarnaast zet ons team alles op alles om gezond te blijven en onze klanten te helpen dat ook te doen.

We verontschuldigen ons voor eventuele vertragingen bij het ontvangen van je bestelling. De productie of verzending kan worden beïnvloed door wereldwijde problemen waar wij geen invloed op hebben en daarom iets langer kunnen duren.

We proberen om de vertragingen voor de regelmatige bestellingen tot een minimum, en we waarderen je geduld.

Blijf gezond!


Laat een reactie achter

Deze site wordt beschermd door recaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.


You may also like Shop Hier